Jistebník č. 315, 742 82 Jistebník

· Po skončení screeningu bude další testování pokračovat pouze v návaznosti na aktuální vývoj.

· Testování nepodstupují žáci, kteří jsou očkovaní, mají nejméně 14 dní po ukončení očkování nebo jsou ve lhůtě 180 dní od prvního pozitivního testu (musí přinést potvrzení).

· Žáci, kteří přijdou do ranní družiny, se budou testovat až s celou třídou.

· Žáci, kteří nebudou přítomni u testování na začátku vyučování, si provedou test bezprostředně po svém příchodu, a to v ředitelně školy.

· Žáci budou nosit roušku ve společných prostorách, ve třídě ne.

· V budově školy bude k dispozici dezinfekce, opakovaně proběhne větrání prostor, denně se bude provádět úklid.

· Žáci, kteří odmítnou testování, jsou povinni nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole, nesmí ve vnitřních prostorách cvičit, nesmí zpívat, v době konzumace potravin musí dodržet od ostatních odstup 1,5 m.

· Pokud žák odmítne testování i nošení roušky, škola mu nemůže umožnit osobní přítomnost na vzdělávání, rodič jej musí omluvit.

Vloženo: 27.08.2021